Ліон у матчі з двома вилученнями програв Монпельє

Яскравий матч на Стад де ля Моссон

Франция

Лига 1. Фото: Getty Images

Ліон у виїзному матчі перенесеного першого туру Ліги 1 поступився Монпельє – 1:2.

У першому таймі господарі вийшли вперед після голу Саваньє з пенальті. Наприкінці першої половини гри Ліон залишився в меншості через фол Ауара.

Після перерви Саваньє оформив дубль, проте Ліон зумів повернути інтригу в матчі на заключних хвилинах після видалення центрбека Монпельє Хілтона і точного пенальті у виконанні Депая. Втім, у грі 10 на 10 команди на голи не сподобилися.

Монпельє після трьох зіграних матчів йде на п’ятій позиції, Ліон зазнав першої поразки і опустився на 11-е місце.

У наступному турі Ліон прийме Нім, а Монпельє зіграє з Анже. Матчі заплановані на 18 і 20 вересня відповідно.