Ліон в меншості вирвав перемогу у Монако

Ткачі впритул наблизилися до трійки

Монако - Лион, фото - ФК Лион

Ліон вирвав перемогу у Монако (3:2) в центральному матчі 35-го туру французької Ліги 1.

На 25-й хвилині у воротах Ткачів розписався Кевін Фолланд з передачі Віссама Бен Йеддера.

На 57-й хвилині Мемфіс Депай з передачі Карла Екамбі зрівняв рахунок. В середині другого тайму Максенс Какере підвів Ткачів, залишивши команду в меншості.

Але це не завадило Ліону вийти вперед. На 77-й хвилині Марсело головою ввігнав м’яч у сітку воріт Монегасків. Але Монако не здався і зрівняв рахунок. Бен Йєддер реалізував пенальті, призначений за фол Антоні Лопеша в своєму штрафному майданчику.

І все ж останнє слово залишилося за Ткачами. Матіс Райан Шеркі після пасу Маттіа Де Шильйо приніс Ліону важливі три очки.

Команди залишилися на своїх місцях в таблиці. Монако з 71 очком третій, а Ліон, який наблизився впритул, на четвертій позиції з 70 балами.