Ліон в результативному матчі переміг Брест і очолив Лігу 1

Але команда втратить перше місце в разі перемоги Лілля або ПСЖ

Лион. Фото: Getty Images

У поєдинку 26-го туру чемпіонату Франції Ліон на виїзді в результативному матчі переміг Брест – 3:2.

Ткачі впевнено виграли перший тайм з рахунком 3:0. Голи за команду Руді Гарсії забивали Лукас Пакета, Уссем Ауар, а також Мемфіс Депай, який реалізував пенальті.

У другому таймі Брест несподівано перехопив ініціативу і мало не зрівняв рахунок, але все ж господарі забили лише два голи. Відзначилися Брендан Шардоне та Ірвін Кардона.

Ліон очолив турнірну таблицю Ліги 1, однак у нинішньому турі ще належить провести свої матчі ПСЖ та Ліллю, які можуть знову обійти Ткачів. Брест займає 12-е місце.

У наступному турі Ліон 28 лютого зустрінеться з Марселем, а Брест в той же день зіграє з Монако.