Монако розгромив Рюмійі-Вальер і вийшов у фінал Кубка Франції

За трофей монегаски битимуться з ПСЖ

Монако - Лилль где смотреть в прямом эфире видеотрансляцию матча

Монако, фото - Getty Images

У півфінальному матчі Кубка Франції Монако на виїзді обіграв головну сенсацію нинішнього розіграшу турніру Рюмійі-Вальер – 5:1.

Цікаво, що представники скромного Рюмійі-Вальер забили першими – на 20-й хвилині відзначився Алексіс Пеже.

Монако швидко зрівняв рахунок в результаті автоголу Артура Бозона, а ще до перерви монегасків вивів вперед гол Орельєна Тчуамені. У другій половині за команду Ніко Ковача забивали Віссам Бен Єддер, Сеск Фабрегас і Алєксандр Головін.

У фіналі Кубка Франції Монако зіграє з ПСЖ, який в півфіналі впорався з Монпельє в серії пенальті (2:2, 6:5).

Вирішальний матч турніру пройде 19 травня.

Кубок Франції. Півфінал

Рюмійі-Вальер – Монако – 1:5 (1:2)

Голи: Пеже, 20 – Бозон, 27 (автогол), Тчуамені, 32, Бен Єддер, 55, Фабрегас, 78, Головін, 82