Монако зробив неймовірний камбек та переміг ПСЖ

Монегаски зуміли виграти, програючи 0:2 до перерви

Монако ПСЖ

Монако - ПСЖ, twitter.com/AS_Monaco

У центральному матчі 11-го туру чемпіонату Франції ПСЖ на виїзді несподівано програв Монако з рахунком 2:3.

Старт поєдинку видався дуже навіть вдалим для команди Томаса Тухеля, як і весь перший тайм: Кіліан Мбаппе зробив дубль, а ще два м’ячі парижан були скасовані після перегляду VAR.

Вийшовши на другий тайм за рахунку 0:2 Монако зумів не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Дубль у складі монегасків зробив Кевін Фолланд, а переможний м’яч з пенальті на 84-й хвилині забив Сеск Фабрегас.

Відзначимо, що в кінцівці матчу у ПСЖ був видалений Абду Діалло, який тепер пропустить матч наступного туру Ліги 1 проти Бордо.

Команда Ніко Ковача завдяки перемозі піднялася на друге місце турнірної таблиці, а відставання від ПСЖ становить 4 очки. У наступному турі Монако 29 листопада зустрінеться з Німом, а парижани 28 листопада будуть протистояти Бордо.