ПСЖ легко обіграв Нім і вийшов на перше місце Ліги 1

Парижани з 12-ї хвилини грали в більшості

ПСЖ. Фото: twitter.com/PSG_inside

У матчі 7-го туру чемпіонату Франції ПСЖ легко на виїзді переміг Нім – 4:0.

Дубль за команду Томаса Тухеля зробив Кіліан Мбаппе, забивши по м’ячу в кожному з таймів. Також у другій половині відзначилися Алессандро Флоренці і Пабло Сарабія.

Варто відзначити, що парижани грали в більшості вже з 12-ї хвилини. Захисник Німа Лоїк Ландро дуже грубо зіграв прямою ногою в стрибку, за що отримав пряму червону картку.

Після невдалого початку сезону ПСЖ вперше зумів вийти на перше місце турнірної таблиці, скориставшись сьогоднішньої осічкою Ренна в грі з Діжоном (1:1). У столичного клубу 15 очок і він випереджає Ренн за додатковими показниками.

Варто відзначити, що в 7-му турі змістити ПСЖ з першого рядка можуть Лілль або Ланс, яким належить зіграти очний матч у неділю. У них 14 і 13 очок відповідно.