ПСЖ несподівано оступився в матчі з Бордо

Підсумок зустрічі - результативна нічия

Тухель ПСЖ

Томас Тухель, Getty Images

У матчі 12-го туру французької Ліги 1 ПСЖ вдома не зумів обіграти Бордо. Матч на Парк-де-Пренс завершився з рахунком 2:2.

Гості несподівано вийшли вперед вже на 10-й хвилині, коли 18-річний захисник парижан Тімоті Пембеле відправив м’яч у сітку власних воріт.

На 27-й хвилині Неймар реалізував пенальті, а вже через хвилину за ПСЖ забив Мойзе Кін. Втім, утримати перемогу команді Томаса Тухеля не вдалося – на 60-й хвилині зрівняв рахунок Ясін Адлі.

Парижани продовжують лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Франції, проте завтра з ними за очками може зрівнятися Лілль. Бордо займає 11-е місце Ліги 1.

ПСЖ вже 2 грудня зіграє в Лізі чемпіонів з Манчестер Юнайтед, після чого в чемпіонаті 5 грудня зустрінеться з Монпельє. Бордо в наступному турі чемпіонату 6 грудня зіграє з Брестом.