ПСЖ обіграв Ліон у фіналі Кубка Франції

Для перемоги парижанам вистачило голів Дембеле та Руїса, забитих до перерви

Ліон – ПСЖ 1:2 огляд матчу, відео голів за 25 травня

Фото - Getty Images

Парі Сен-Жермен став володарем Кубка Франції, здобувши перемогу над Ліоном у фінальному матчі – 2:1.

У першому таймі чемпіон володів помітною перевагою, яку двічі трансформував у голи. Усман Дембеле, залишений усіма, замкнув навіс Нуно Мендеша, а потім сам подав на Фабіана Руїса. Іспанець пробив Лукаса Перрі з другої спроби.

Ліон відродив інтригу після перерви завдяки кутовому – захисник Джейк О’Брайєн забив із навісу Райана Шеркі. Але на більше ніж один гол Ткачів не вистачило, незважаючи на всі спроби.

ПСЖ завоював Кубок 15-й раз в історії – національний рекорд. Найближчий переслідувач Марсель відстає на п’ять трофеїв.