ПСЖ розгромив Ніццу у виїзному матчі четвертого туру

Друга поспіль перемога парижан у новому чемпіонаті

ПСЖ. Фото: twitter.com/PSG_inside

Парі Сен-Жермен здобув другу перемогу в чемпіонаті Франції. У матчі четвертого туру підопічні Томаса Тухеля на виїзді розгромили Ніццу.

Рахунок в матчі на 38-й хвилині, реалізувавши пенальті, відкрив Кіліан Мбаппе. А вже в компенсований до першої половини гри час голом відзначився Анхель Ді Марія. В середині другого тайму рахунок до крупного довів Маркіньос.

Ця перемога стала для парижан другою поспіль в поточному чемпіонаті. ПСЖ почав сезон з двох поразок поспіль від Ланса (0: 1) і Марселя (0: 1), після чого в третьому турі переміг Мец (1: 0).

Ніцца програла другу зустріч поспіль. У минулому турі підопічні Патріка Вієйра поступилися Монпельє (1: 3).

Після цієї перемоги ПСЖ піднявся на восьме місце в турнірній таблиці. У наступному турі парижани в гостях зіграють з Реймсом.