ПСЖ вдома програв Тулузі. Мбаппе забив гол після асиста від воротаря

Останній домашній матч Кіліана у футболці паризького гранда

ПСЖ - Тулуза 1:3 огляд матчу, відео голів за 12 травня

ПСЖ - Тулуза. Фото - Getty Images

ПСЖ на своєму полі поступився Тулузі у матчі 33-го туру чемпіонату Франції – 1:3.

Вже на 8-й хвилині Кіліан Мбаппе вивів паризьку команду вперед. Цікаво, що форварду асистував голкіпер парижан Арнау Тенас.

Мбаппе відзначився в останньому для нього домашньому матчі у футболці паризького гранду. Нагадаємо, француз офіційно залишить ПСЖ після закінчення сезону-2023/24.

Тулуза швидко відігралася: Тейс Даллінга скористався передачею Муси Діарра. У середині другого тайму гості шокували суперника, забивши свій другий м’яч.

Команда Луїса Енріке, незважаючи на всі зусилля, так і не відігралася. А у компенсований час пропустила ще один гол після влучного удару Франка Магрі.

ПСЖ дограє сезон у статусі дострокового чемпіона. Тулуза піднялася на десяте місце у Лізі 1.

15 травня ПСЖ зіграє проти Ніцци у перенесеному матчі 32-го туру. Тулуза прийматиме Брест 19 травня.