ПСЖ вирвав перемогу над Мецом в компенсований час, здобувши перші очки в новому сезоні

Перемогу парижанам приніс гол Дракслера

Парк де Пренс

Парк де Пренс. Фото - Getty Images

У матчі 3-го туру французької Ліги 1 діючий чемпіон ПСЖ зумів обіграти на домашньому стадіоні Парк де Пренс Мец – 1:0.

Єдиний гол зустрічі на третій компенсованій хвилині забив Юліан Дракслер. Гол німця дозволив парижанам не тільки набрати перші очки в новому сезоні, але і забити перший м’яч.

Відзначимо, що ПСЖ завершував матч удесятьох: червону картку в другому таймі отримав захисник Абду Діалло. У наступних іграх команді не допоможуть також дискваліфіковані за бійку в грі з Марселем Неймар, Леандро Паредес і Левен Курзава.

У наступному матчі чемпіонату Франції команда Тухеля зіграє проти Ніцци 20 вересня. Мец в той же день зустрінеться з Реймсом.