Анчелотті: Пенальті – азартна гра, але я довіряв гравцям та спокою Луніна

Українець здійснив два ключові сейви в серії пенальті у грі з Манчестер Сіті

Анчелотті: Пенальті - азартна гра, але я довіряв гравцям та спокою Луніна - Ліга чемпіонів

Карло Анчелотти, Getty Images

Головний тренер мадридського Реала Карло Анчелотті зізнався, що був впевнений у діях українця Андрія Луніна під час серії пенальті у матчі-відповіді 1/4 фіналу ЛЧ з Манчестер Сіті.

“Якщо є спосіб перемогти, то це пенальті. Пенальті – це азартна гра. Але я дуже довіряв гравцям і Луніну, який був дуже спокійний”.

У першому чвертьфінальному матчі Реал та Манчестер Сіті зіграли внічию – 3:3. У ході зустрічі у відповідь українець кілька разів врятував свою команду, проте 120 хвилин ігрового часу також завершилися внічию (1:1).

Дивіться також: Манчестер Сіті – Реал. Відео огляд матчу за 17 квітня

У серії пенальті Лунін відбив удар Бернарду Сілви (по центру воріт), а також парирував удар Ковачича у кут воріт. Реал мав лише один неточний удар у виконанні Модрича.

Команда Анчелотті у півфіналі ЛЧ зіграє з Баварією. Матчі пройдуть 30 квітня та 7 травня.

Джерело: MadridUniversal