Ассіст Зінченко допоміг Ман Сіті перемогти ПСЖ в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Після пасу українця Де Брейне зрівняв рахунок

ПСЖ — Манчестер Сити, фото — Getty Images

Манчестер Сіті здобув вольову перемогу над ПСЖ у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

Перший тайм завершився на користь парижан, які повели в рахунку завдяки голу Маркіньоса. На 61-й хвилині на поле вийшов Олександр Зінченко і вже через три хвилини віддав гольову передачу Кевіну Де Брейне.

Перемогу Городянам приніс Ріяд Марез, який вразив ворота Кейлор Наваса ударом зі штрафного. ПСЖ закінчував матч у меншості після видалення Ідрісса Гуйє.

Матч-відповідь у Манчестері відбудеться 4 травня. Інший фіналіст Ліги чемпіонів визначиться в протистоянні Челсі і Реала, які в першому матчі зіграли внічию (1:1).