Атлетіко зіграв внічию з Баєром, не забивши призначений після фінального свистка пенальті

Матрацники втратили шанси на вихід до плей-оф Ліги чемпіонів

Атлетіко - Баєр 2:2 огляд матчу, відео голів за 26 жовтня

Атлетико- Байер. Фото - Getty Images

Атлетіко зіграв внічию з Баєром (2:2) у домашньому матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

На 9-й хвилині зустрічі Мусса Діабі вивів Баєр уперед. Атлетіко відігрався зусиллями Янніка Феррейри-Карраско.

Через сім хвилин Каллум Гадсон-Одої повернув перевагу гостям. Після перерви Родріго де Поль зрівняв рахунок.

Матрацники могли здобути перемогу у матчі, але на 90+9-й хвилині Феррейра-Карраско не реалізував пенальті. Зазначимо, що одинадцятиметровий удар було призначено після фінального свистка завдяки втручанню системи VAR.

Атлетіко займає третє місце у групі B, відстаючи на чотири очки від Порту за тур до завершення групового етапу. Таким чином, команда Дієго Сімеоне втратила шанси на вихід до плей-оф Ліги чемпіонів та веде боротьбу з Баєром за потрапляння до Ліги Європи. Фармацевти відстають від мадридців на одне очко.

У шостому турі 1 листопада Атлетіко на виїзді зіграє проти Порту, а Баєр вдома прийме Брюгге Романа Яремчука та Едуарда Соболя.