Аякс на своєму полі впевнено переміг Мідтьюлланд

Амстердамці продовжують претендувати на вихід з групи

Аякс - Митьюлланд, фото - Getty Images

У поєдинку четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів Аякс на своєму стадіоні впорався з Мідтьюлландом – 3:1.

У першому таймі команди не забивали голів, але вже на старті другої половини зустрічі амстердамці відзначилися двічі зусиллями Райана Гравенберха і Нуссаіра Мазрауі.

Ще через кілька хвилин свій гол забив Давид Нерес, на що данці відповіли лише влучним ударом у виконанні Авер Мабіля з пенальті.

Після цієї гри Аякс набрав 7 очок і тепер займає друге місце в групі D. Мідтьюлланд поки не взяв жодного очка і знаходиться на останній позиції.

У наступному турі Аякс зіграє на виїзді проти Ліверпуля, а Мідтьюлланд відправиться в гості до Аталанти.