Аякс обіграв Бешикташ у Лізі чемпіонів та забезпечив собі перше місце групи “С”

Алле продовжує феєрію у найпрестижнішому клубному турнірі

Бешикташ – Аякс 1:2 огляд матчу, відео голів за 24 листопада

Бешикташ - Аякс, Getty Images

Аякс на виїзді обіграв Бешикташ (2:1) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Турецька команда пішла на перерву, ведучи у рахунку. У середині першого тайму Рашид Геззал реалізував пенальті.

У другій половині гри Себастьян Алле оформив дубль та приніс перемогу амстердамській команді. На рахунку івуарійського нападника вже дев’ять голів у поточному розіграші найпрестижнішого клубного турніру.

Аякс набрав 15 очок та забезпечив собі перше місце групи “С”. Бешикташ ще не набирав очок і не зможе піднятися вище останньої позиції.

Аякс закінчить груповий етап матчем проти Спортингу, а стамбульська команда – проти дортмундської Боруссії.

О 22:00 за київським часом свій матч 5-го туру розпочнуть Спортинг та Боруссія. В активі команд по шість балів.