Барселона обіграла Вікторію Пльзень у результативному матчі

Каталонці зіграють у плей-офф Ліги Європи

Вікторія Пльзень – Барселона 2:4 огляд матчу, відео голів за 1 листопада

Фото - Getty Images

Барселона на виїзді перемогла Вікторію Пльзень у матчі шостого туру групового раунду Ліги чемпіонів із рахунком 4:2.

Ще у першому таймі каталонці оформили комфортну перевагу. Спочатку відзначився Маркос Алонсо, а наприкінці першої половини гри свій гол забив Ферран Торрес.

У другому таймі команди порадували вболівальників результативною грою. У складі господарів дублем відзначився Томаш Хорий, а за Барселону свій другий гол забив Торрес, ще один влучний удар на рахунку Пабло Торре.

В іншому матчі групи С Баварія на своєму стадіоні впевнено переграла Інтер із рахунком 2:0.

Барселона посіла третє місце у квартеті та зіграє у плей-офф Ліги Європи. Вікторія Пльзень програла всі матчі групового етапу та фінішувала четвертою.