Барселона у драматичному матчі вирвала нічию у Інтера

На двох команди забили шість голів

Барселона - Інтер 3:3 Огляд матчу, відео голів за 12 жовтня

Барселона - Интер, Getty Images

Барселона і Інтер зіграли внічию у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів – 3:3.

У першому таймі відбувся лише один гол – забив Дембеле. Основні події у грі розвинулися після перерви.

Інтер до 63-ї хвилини вже вів з перевагою в один м’яч (Барелла та Мартінес). Роберт Левандовскі зрівняв рахунок на 82-й хвилині.

Нерадзуррі вдруге за матч вийшли вперед – гол на рахунку Госенса, який вийшов на заміну. Однак Левандовскі у компенсований час оформив дубль та врятував Гранатових від поразки.

Інтер залишився на другому місці у квартеті С. Барселона йде на третьому місці – відставання від італійського клубу становить три очки за два тури до кінця групового етапу. Лідирує в квартеті Баварія з 12 очками, яка вже вийшла в плей-оф. Замикає групу Вікторія Пльзень.

У 5-му турі групового етапу Барселона 26 жовтня прийме Баварію. Інтер цього ж дня вдома зіграє з Вікторією Пльзень.

• Ліга чемпіонів. Група С. 4-й тур

Барселона – Інтер – 3:3 (1:0)

Голи: Дембеле, 40, Левандовскі, 82, 90+2 – Барелла, 50, Мартінес, 63, Госсенс, 89