Барселона впевнено перемогла Наполі і вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Наступний суперник синьо-гранатових - Баварія.

Барселона

Фото - Getty Images

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Барселона вдома впевнено обіграла Наполі з рахунком 3:1. Поєдинок команд в Італії завершився внічию – 1:1.

Команда Кіке Сетьєна повела в рахунку вже на 10-й хвилині зустрічі. Клеман Ленгле замкнув подачу Івана Ракітіча. В середині першого тайму Ліонель Мессі подвоїв перевагу господарів поля.

На 30-й хвилині поєдинку Мессі забив ще раз, але головний арбітр зустрічі Джюнейт Чакир з допомогою системи VAR скасував гол аргентинця.

У компенсований до першого тайму час команди обмінялися голами. Луїс Суарес і Лоренцо Інсіньє були точні з одинадцятиметрової позначки.

У кінцівці зустрічі Аркадіуш Милик скоротив відставання Наполі в рахунку, але гол нападника був скасований через офсайд.

Барселона за сумою двох зустрічей вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів. 14 серпня команда Сетьена зіграє проти Баварії. Мюнхенці в 1/8 фіналу двічі обіграли Челсі (3:0, 4:1).