favbet

Баварія обіграла Лаціо на шляху до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Загальний рахунок двох матчів — 6:2

Бавария - Лацио, фото - Getty Images

Баварія виграла у Лаціо і в другому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів —. У першому поєдинку мюнхенці обіграли Лаціале з рахунком 4:1.

Перший гол на 33-й хвилині забив Роберт Левандовскі. Поляк реалізував пенальті, призначений за порушення правил Ведатом Мурікі в карному майданчику Пепе Рейни. На 73-й хвилині подвоїв перевагу Баварії Ерік Чупо-Мотін після передачі Давіда Алаби.

На 82-й хвилині Марко Пароло відіграв один м’яч, але на більше римлян не вистачило.

У чвертьфіналі Баварія приєдналася до Реалу, Боруссії Дортмунд, Ліверпулю, ПСЖ і Порту. Жеребкування пар 1/4 фіналу відбудеться в п’ятницю, 19 березня.