Баварія перемогла ПСЖ і виграла Лігу чемпіонів

Перемогу мюнхенцям приніс гол вихованця ПСЖ Комана.

Бавария

Фото - Getty Images

У фінальному матчі Ліги чемпіонів Баварія мінімально перемогла ПСЖ (1:0). Поєдинок пройшов у столиці Португалії – Лісабоні.

До перерви Баварія і ПСЖ створили кілька гольових моментів, але реалізувати їх командам не вдалося.

На 59-й хвилині чемпіон Німеччини вийшов вперед – подачу Йозуа Кімміха замкнув Кінгслі Коман. Французький півзахисник – вихованець ПСЖ. Команда Томаса Тухель до кінця зустрічі так і не відігралася.

Баварія виграла Лігу чемпіонів (Кубок європейських чемпіонів) в шостий раз в історії. Раніше мюнхенці перемагали в турнірі в 1974, 1975, 1976, 2001 і 2013 роках. Для ПСЖ це був перший фінал Ліги чемпіонів в історії.

У сезоні 2019/20 Баварія також виграла Бундеслігу і Кубок Німеччини. Таким чином, команда Ханса-Дітера Фліка оформила требл.

У матчі за Суперкубок УЄФА Баварія 24 вересня зустрінеться з Севільєю. Нервіонці в фіналі Ліги Європи обіграли Інтер (3:2).