Баварія перемогла Вікторію Пльзень і вийшла до плей-оф Ліги чемпіонів

Леон Горецка зробив дубль

Вікторія Пльзень - Баварія 2:4 огляд матчу, відео голів за 12 жовтня

Виктория Пльзень - Бавария. Фото - Getty Images

Баварія на виїзді перемогла Вікторію Пльзень (4:2) у матчі 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

У першому таймі мюнхенці забили чотири м’ячі. Дубль зробив Леон Горецка, а ще по разу відзначилися Садіо Мане і Томас Мюллер.

Після перерви Адам Влканова та Ян Климент скоротили відставання у рахунку, але на більше чеську команду не вистачило.

Баварія лідирує у групі С Ліги чемпіонів, випереджаючи Інтер на п’ять очок. Мюнхенці стали недосяжними для Барселони, яка йде на третій позиції, і достроково вийшли до плей-оф єврокубку.

У наступному турі 26 жовтня Баварія на виїзді зіграє проти Барселони, а Вікторія зустрінеться із Інтером.