Баварія познущалася над Барселоною і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів

Зіграє з переможцем пари Манчестер Сіті і Ліона.

Баварія перемогла Барселону і вийшла в півфінал Ліги чемпіонів.

Початок розгрому було покладено на четвертій хвилині, коли рахунок відкрив Томас Мюллер.

Паритет був відновлений три хвилини потому, після курйозного автоголу Давида Алаби.

Рівність трималася до 22-ї хвилини, після чого мюнхенці тричі за дев’ять хвилин розписалися в воротах тих Штегена. Забивали Перішич, Гнабрі і Мюллер.

Шанс на порятунок Барселоні подарував Суарес на 57-й хвилині, на що Баварія відповіла п’ятим м’ячем у виконанні Йозуа Кімміха.

У заключні десять хвилин каталонців добили Роберт Левандовскі і Філіпе Коутіньйо, який грає в Баварії на правах оренди саме з Барселони.

У півфіналі Баварія зіграє з переможцем пари Ліона і Манчестер Сіті, які зустрінуться завтра о 22:00 за київським часом.

Ліга чемпіонів. 1/4 фіналу

Барселона – Баварія 2:8

Голи: Алаба, 7 (автогол), Суарес, 57 – Мюллер, 4, 31, Перішич, 22, Гнабрі, 28, Кімміх, 63, Левандовскі, 82, Коутіньйо, 85, 89