Баварія розгромила Челсі і вийшла в чвертьфінал Ліги чемпіонів

Команда Фліка відсвяткувала перемогу з рахунком 4:1.

Бавария Челси Лига чемпионов ЛЧ

Бавария - Челси. Фото: Getty Images

Баварія в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів повторно розгромила Челсі – 4:1. Німецький клуб вийшов в наступний етап турніру: в Англії команда Ханса-Дітера Фліка відсвяткувала перемогу з рахунком 3:0.

У першому таймі мюнхенці провели два м’ячі – відзначилися Левандовські (з пенальті) і Перішич. Челсі також відповів двома взяттями воріт, проте якщо гол Абрахама був зарахований, то точний удар Хадсона-Одоі до голу не привів – після перегляду відеоповтору був зафіксований офсайд.

Після перерви мюнхенці довели справу до розгрому. На 76-й хвилині відзначився Толіссо, який вийшов на заміну, а фінальну крапку в протистоянні поставив Левандовскі, оформивши дубль.

Нагадаємо, починаючи з чвертьфіналів, матчі Ліги чемпіонів будуть проходити на полях Португалії в форматі міні-турніру без уболівальників. Крім Баварії, в 1/4 фіналу пройшли Лейпциг, Атлетіко, Аталанта українця Руслана Малиновського, ПСЖ, Манчестер Сіті українця Олександра Зінченка і Ліон. Суперником Баварії в чвертьфіналі стане Барселона.