Баварія у результативному поєдинку розгромила Бенфіку та вийшла у плей-офф Ліги чемпіонів

Хет-трик на рахунку Левандовськи

Баварія – Бенфіка 5:2 огляд матчу, відео голів за 2 листопада

Бавария - Бенфика, Getty Images

У Мюнхені Баварія у результативному матчі перемогла Бенфіку з рахунком 5:2 у рамках 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Німці в першому таймі забили два голи – відзначилися Роберт Левандовскі та Серж Гнабрі. Бенфіка відповіла м’ячем Морато. Ще до перерви Левандовський міг робити дубль, але не реалізував пенальті.

У результаті поляк все ж таки відзначився у другому таймі, причому оформив хет-трик, а ще один м’яч за Баварію у другій половині забив Лерой Сане. У складі Бенфіки відзначився Дарвін Нуньєс.

Український нападник лісабонців Роман Яремчук вийшов на поле зі старту, проте його замінили на 64-й хвилині.

Баварія виграла четвертий поспіль матч у групі “Е” і вийшла до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Бенфіка посідає третє місце.