Баварія впевнено перемогла Ліон і зіграє проти ПСЖ у фіналі Ліги чемпіонів

Перемогу мюнхенцям принесли дубль Гнабрі та гол Левандовскі.

Бавария

Фото - Getty Images

Баварія впевнено перемогла Ліон у матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Поєдинок пройшов на стадіоні Жозе Алваладе в Лісабоні.

У першому таймі команда Ханса-Дітера Фліка зробила вагому заявку на перемогу, забивши два голи — дубль оформив Серж Гнабрі. У Ткачів було кілька гольових моментів, але реалізувати їх гравцям французької команди не вдалося.

Після перерви Ліону також не вдалося відігратися. У кінцівці поєдинку Баварія відзначилася ще раз — результативний удар на рахунку Роберта Левандовскі.

У фіналі Ліги чемпіонів Баварія зіграє проти ПСЖ. Чемпіони Франції вчора перемогли РБ Лейпциг (3:0). Фінал відбудеться 23 серпня в Лісабоні.

В останній раз Баварія грала в фіналі Ліги чемпіонів у сезоні 2012/13. Тоді мюнхенці обіграли Боруссію Дортмунд (2:1). ПСЖ вперше у своїй історії зіграє у фіналі турніру.