Баварія встановила рекорд ЛЧ, забивши вісім голів у одному матчі плей-офф

Мюнхенці переписали історію турніру.

Бавария. Фото: Getty Images

Баварія стала першим клубом в історії Ліги чемпіонів, який забив вісім голів в одному матчі плей-офф.

Це досягнення підкорилося німецькому клубу в чвертьфінальному поєдинку з Барселоною – 8:2.

Відзначимо, що до цього рекорд за кількістю забитих голів в одному матчі плей-офф Баварія ділила з Манчестер Сіті. Городяни забили сім голів Шальке в 2019 році, а мюнхенці забили аналогічну кількість м’ячів Базелю (2012 рік) і донецькому Шахтареві (2015 рік).

Нагадаємо, що крім Баварії, в півфінал Ліги чемпіонів вийшли Лейпциг і ПСЖ, які між собою розіграють путівку в фінал. Команда Ханса-Дітера Фліка сьогодні дізнається свого суперника в півфіналі – опонентом Баварії стане переможець чвертьфіналу між Манчестер Сіті і Ліоном.