Бензема в перерві матчу з Боруссією закликав Менді не пасувати Вінісіусу

Розмову двох французів зафіксувала камера в підтрибунному приміщенні

Карим Бензема. Фото - Getty Images

Нападник Реала Карім Бензема в перерві матчу з Боруссією Менхенгладбах (2:2) закликав захисника Ферлана Менді не віддавати м’яч на 20-річного вінгера Вінісіуса Жуніора. Їхню розмову зафіксувала камера в підтрибунному приміщенні.

«Він робить що попало. Брате, не передавай йому м’яч. Клянуся життям своєї матері, він грає проти нас», — сказав Бензема Менді.

Відзначимо, що до перерви Реал поступався з рахунком 0:1. У другому таймі Боруссія забила ще один гол, але Реал зумів відігратися і звести матч до нічиєї, забивши голи на 87-й і 93-й хвилинах. Тренер Зінедін Зідан похвалив підопічних за проявлений характер.

Один з м’ячів Реала забив Карім Бензема. Француз став четвертим гравцем в історії Ліги чемпіонів, який розписався у воротах 30 різних команд. Він також став лише третім гравцем в історії турніру, якому вдалося відзначитися в 16 різних сезонах.

При цьому Вінісіус Жуніор дійсно провів непереконливий матч. За підсумками зустрічі іспанські ЗМІ розкритикували гру молодого бразильця.

Вчора Реал набрав перше очко в нинішньому груповому етапі і поки займає останнє місце у своєму квартеті. Лідирує в ньому Шахтар. У наступному турі мадридці 4 листопада зіграють з Інтером.