Брюгге із Соболем та Яремчуком зіграв унічию з Баєром

Роман вийшов на заміну на 87-й хвилині

Баєр - Брюгге 0:0 огляд матчу, відео голів за 1 листопада

Байер - Брюгге. Фото - Getty Images

Брюгге на виїзді зіграв унічию з Баєром у матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

У першому таймі рахунок на табло не змінився. Після перерви команди створили кілька небезпечних моментів, але здобути перемогу нікому не вдалося. Як підсумок, нічия 0:0.

Захисник Едуард Соболь вийшов у старті Брюгге. На 37-й хвилині українець отримав жовту картку, а на 79-й був замінений. Форвард Роман Яремчук вийшов на заміну на 87-й хвилині.

Брюгге посів друге місце у групі B, поступившись Порту одним очком. Бельгійська команда зіграє в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Баєр посів третю позицію, випередивши Атлетіко за результатами особистих зустрічей. Фармацевти вийшли в плей-офф Ліги Європи.