Челсі розгромив Краснодар на виїзді

Дебютний гол у складі лондонців забив Зійех

Тимо Вернер, Getty Images

Челсі здобув впевнену перемогу над Краснодаром в другому турі групового раунду Ліги чемпіонів.

Сині могли вийти вперед на 14-й хвилині, але Жоржиньо не реалізував пенальті, пробивши в штангу. До кінця першого тайму Челсі все ж забив один м’яч завдяки точному удару Каллума Хадсона-Одоі.

У другому таймі лондонці вже реалізували 11-метровий – до точки підійшов Тімо Вернер і не схибив. Через чотири хвилини Хакім Зійех забив дебютний гол у складі Челсі, а підвів риску під розгромом Краснодара Крістіан Пулішіч.

Команда Френка Лемпарда виграла перший матч у нинішньому розіграші Ліги чемпіонів після нічиєї з Севільєю (0:0) в першому турі. Краснодар ж зазнав першої поразки на груповій стадії.

В іншому матчі групи E Севілья о 22:00 прийме Ренн.