Де Брейне травмувався в матчі з Челсі

Бельгієць не зміг продовжити поєдинок

Кевин Де Брейне, Getty Images

Півзахисник Манчестер Сіті Кевін Де Брейне отримав травму під час фінального матчу Ліги чемпіонів проти Челсі.

Після зіткнення з Антоніо Рюдігером бельгієць не зміг продовжити поєдинок. На 60-й хвилині його замінив Габріел Жезус.

У поточному сезоні Де Брейне провів 40 матчів за Городян у всіх турнірах. На його рахунку 10 голів і 18 гольових передач.

У першому таймі травму отримав захисник Челсі Тіагу Сілва, який також не зміг продовжити поєдинок.

Фінальний матч Ліги чемпіонів-2021 проходить в Порту, на стадіоні Драгау. Ман Сіті вийшов у фінал, пройшовши ПСЖ (2:1, 2:0). Челсі в півфіналі залишив за бортом Реал (1:1, 2:0)

За ходом поєдинку Манчестер Сіті – Челсі Ви можете слідкувати в текстовому онлайні Sport Arena.