Де Пена: “У матчі-відповіді нам потрібно діяти ще краще. Гент буде атакувати, щоб відігратися”

Уругваєць забив переможний гол у матчі

Де Пена Динамо

Карлос Де Пена. Фото -facebook.com/fcdynamoua

Атакуючий півзахисник Динамо Карлос Де Пена прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти Гента (2:1). На рахунку уругвайця переможний гол в цій грі.

“Дуже хороший результат, приємна перемога, адже ми забили на виїзді. Ми добре почали гру, в кінці першого тайму Гент почав діяти краще, але після перерви ми повернулися в стрій і перемогли. Можливо, бельгійці не дуже яскраво грають в чемпіонаті, але вдало виступають в єврокубках. Сьогодні не було легко.

Гент – хороша команда, і вони тут, тому що на це заслуговують. У матчі-відповіді нам потрібно діяти ще краще. Гент буде атакувати, щоб відігратися”, – заявив Де Пена.

У нинішньому сезоні 28-річний уругваєць зіграв за Динамо 5 матчів у всіх турнірах, в яких забив 2 голи.

Матч-відповідь Динамо – Гент відбудеться в Києві 29 вересня. Початок – о 22:00.