Девіс – автор найкращого голу тижня у Лізі чемпіонів (відео)

Як і тиждень тому мимовільним "співучасником" взяття воріт став Андрій Лунін

Девіс - автор найкращого голу тижня у Лізі чемпіонів (відео) - Ліга чемпіонів

Фото - Getty Images

Фланговий гравець Баварії Альфонсо Девіс визнаний автором найкращого голу матчів-відповідей 1/2 фіналу Ліги чемпіонів-2023/24.

Нагадаємо, канадець, який зазвичай виступає на позиції лівого захисника, у першому таймі матчу Реал – Баварія (2:1) замінив травмованого вінгера Сержа Гнабрі. На 68-й хвилині Альфонсо відкрив рахунок, відправивши м’яч у дальній кут без шансів для українського голкіпера Андрія Луніна.

Цей рахунок протримався до 88-й хвилини поєдинку, після чого дубль Хоселу вивів Бланкос у фінал.

У голосуванні Девіс випередив Матса Гуммельса з Боруссії (Дортмунд), гол якого ударом головою після кутового допоміг його команді пройти ПСЖ (1:0, 1:0) у півфінальному протистоянні.

Нагадаємо, найкращим голом перших півфіналів також став точний удар гравця Баварії по воротах Луніна – тоді нагороду отримав Лерой Сане.

Фінал Ліги чемпіонів-2023/24 між Реалом та Боруссією Д відбудеться 1 червня у Лондоні.