Динамо на виїзді перемогло Гент в першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

За команду Мірчі Луческу забивали Супряга і Де Пена

Владислав Супряга, hln.be

У першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів Динамо впоралося з бельгійським Гентом на виїзді – 2:1.

Команда Мірчі Луческу повела в рахунку вже на 9-й хвилині. Свій дебютний гол в єврокубках забив Владислав Супряга з передачі Віталія Буяльського. Спершу лайнсмен зафіксував офсайд, але VAR показав, що взяття воріт було в рамках правил.

У складі Гента в кінцівці першої половини зрівняв рахунок Тім Кляйндіст, замкнувши головою подачу з кутового. Відзначимо, що німець з’явився на полі лише на 25-й хвилині, замінивши травмованого Романа Яремчука.

Переможний м’яч Динамо забило на 79-й хвилині зусиллями Карлоса Де Пени. Уругваєць підхопив м’яч в чужій штрафній і пробив між ніг воротарю Гента. До цього моменту бельгійці вже були в меншості – Роман Безус отримав дві жовті картки за три хвилини.

Матч-відповідь Динамо – Гент відбудеться в Києві 29 вересня. Початок – о 22:00.

У попередньому раунді біло-сині пройшли нідерландський АЗ (2:0), а Гент впорався з віденським Рапідом (2:1).