Динамо перемогло Ференцварош і вийшло в плей-офф Ліги Європи

Єдиний м'яч киян на рахунку Дениса Попова

Динамо - Колос где смотреть онлайн видеотрансляцию матча

Динамо. Фото - facebook.com/fcdynamoua

У вирішальному матчі групового етапу Ліги чемпіонів Динамо на НСК Олімпійський в Києві з мінімальним рахунком перемогло Ференцварош Сергія Реброва – 1:0.

У першому таймі угорці виглядали краще, проте в другій половині перемоги вдалося добитися підопічним Мірчі Луческу. На 60-й хвилині Томаш Кенджера зі штрафного зробив навіс до воріт Ференцвароша, а м’яч в кут головою переправив Денис Попов.

Таким чином, Динамо з чотирма очками в активі вдалося посісти третє місце в рамках групи G Ліги чемпіонів, випередивши угорців на 3 залікових пункти.

Перше місце в квартеті киян зайняв Ювентус, який сьогодні переміг Барселону. Італійці та іспанці вийшли в плей-офф Ліги чемпіонів, а Ференцварош покинув єврокубки.