Динамо розгромило Гент і вийшло в груповий етап Ліги чемпіонів

Кияни зіграють в групі вперше з сезону 2016/17

Динамо - Гент, t.me/DynamoKyiv

Динамо пробилося в груповий етап Ліги чемпіонів, перемігши в матчі-відповіді Гент з рахунком 3:0. Перша зустріч в Бельгії також завершилася перемогою киян – 2:1.

Підопічні Мірчі Луческу вже в першому таймі забили два голи, забезпечивши собі комфортну перевагу. Відкрив рахунок після точного удару п’ятою Віталій Буяльський, а пізніше Карлос Де Пена реалізував пенальті.

У другому таймі кияни закріпили своє домінування – удар з одинадцяти метрів реалізував Жерсон Родрігес.

Нагадаємо, в попередньому раунді Динамо пройшло нідерландський АЗ (2:0). Жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів відбудеться у четвер, 1 жовтня.

У групі Ліги чемпіонів зіграють дві українські команди вперше з сезону 2015/16. Крім Динамо там виступить Шахтар.