Динамо вдома розгромно програло Барселоні

Синьо-гранатові забили суперникові чотири м'ячі і вийшли в плей-офф турніру

Динамо - Барселона. Фото - facebook.com/fcdynamoua

Динамо на НСК Олімпійський програло Барселоні (0:4) в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви Барселона вийшла вперед зусиллями Сержіньо Деста.

На 57-й хвилині Мартін Брейтуейт подвоїв перевагу синьо-гранатових. В середині другого тайму форвард каталонців відзначився ще раз, реалізувавши пенальті. У компенсований час Антуан Грізманн встановив остаточний рахунок зустрічі.

Динамо з одним очком йде на третьому місці групи G. Біло-сині випереджають Ференцварош за додатковими показниками.

Барселона виграла всі чотири матчі в груповому етапі Ліги чемпіонів і вийшла в плей-офф турніру. Каталонці вже не опустяться нижче другого місця.

У п’ятому турі Ліги чемпіонів 2 грудня Динамо на виїзді зустрінеться з Ювентусом, Барселона в гостях зіграє проти Ференцвароша.