Динамо з боротьбою поступилося Барселоні на Камп Ноу

Кияни неідеальним складом поступилися каталонцям з рахунком 1:2

Барселона - Динамо, Getty Images

У матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів київське Динамо на виїзді програло Барселоні – 1:2.

Каталонці швидко вийшли вперед: Ліонель Мессі на 5-й хвилині з пенальті переграв Руслана Нещерета. Подвоїти перевагу Барселоні вдалося у другому таймі після голу Жерара Піке з передачі Ансу Фаті.

Динамо відіграло один м’яч на 75-й хвилині: вдало на добиванні зіграв Віктор Циганков, який з близької відстані переправив м’яч в сітку. На більше киян не вистачило і команді Мірчі Луческу не вдалося зачепитися за очки.

Динамо знаходиться на третій позиції групи G Ліги чемпіонів, як і раніше випереджаючи Ференцварош Сергія Реброва, який сьогодні крупно поступився Ювентусу (1:4).

У наступному матчі ЛЧ Динамо 24 листопада на НСК Олімпійський в Києві прийме Барселону.