Динамо зустрінеться з Гентом Яремчука, Безуса і Пластуна в плей-оф Ліги чемпіонів

Гол форварда збірної України приніс Індіанцям перемогу над Рапідом

Яремчук Гент

Роман Яремчук (по центру), facebook.com/kaagent

Гент переміг віденський Рапід (2:1) у домашньому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів.

Господарі поля повели в рахунку в кінцівці першого тайму. Ніклас Дорш замкнув подачу Свена Кумса.

На 59-й хвилині форвард збірної України Роман Яремчук подвоїв перевагу Гента, реалізувавши пенальті. Це перший гол нападника в нинішньому сезоні. У компенсований час Рапід скоротив відставання в рахунку зусиллями Юсуфа Деміра.

Український півзахисник Гента Роман Безус вийшов на заміну у другому таймі. Захисник Ігор Пластун провів весь поєдинок на лавці запасних.

Нагадаємо, що вчора Гент звільнив Ласло Болоні з посади головного тренера команди. Раніше фахівець конфліктував з Яремчуком. Новим наставником Індіанців став Вім Де Декер.

Гент у плей-оф Ліги чемпіонів зіграє проти Динамо. Команда Мірчі Луческу на НСК Олімпійський перемогла АЗ Алкмаар (2:0). Володар путівки до групового раунду турніру визначиться у двоматчевому протистоянні.