Дубль Роналду допоміг Ювентусу впевнено обіграти Барселону на Камп Ноу

Стара синьйора посіла перше місце в групі G

Барселона - Ювентус. Фото - Getty Images

Ювентус на виїзді впевнено переміг Барселону (3: 0) в матчі шостого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на 13-й хвилині зустрічі Стара синьйора вийшла вперед – Кріштіану Роналду реалізував пенальті. В середині першого тайму Уестон Маккенні подвоїв перевагу туринців.

Після перерви Роналду відзначився ще раз. Португалець знову був точний з одинадцятиметрової позначки. На 75-й хвилині Ювентус забив четвертий м’яч, але гол Леонардо Бонуччі був скасований після перегляду відеоповтору.

Завдяки сьогоднішній перемозі Ювентус піднявся на перше місце групи G. Барселона вийшла в плей-офф з другої позиції. Третє місце в квартеті зайняло Динамо. Команда Мірчі Луческу в Києві перемогла Ференцварош (1: 0).