Ференцварош Реброва розгромно програв Ювентусу

Команда українця знаходиться на останньому місці турнірної таблиці, хоча має однакову кількість очок з Динамо

Ювентус, Getty Images

У поєдинку третього туру групового етапу Ліги чемпіонів Ференцварош українського тренера Сергія Реброва вдома програв Ювентусу з рахунком 1:4.

Туринці вийшли вперед на 7-й хвилині після голу Альваро Морати. У другій половині за Ювентус також забив Паулу Дібала, а Мората оформив дубль. Також автогол на свій рахунок записав Лаша Двалі з Ференцвароша.

Єдиний гол угорців в матчі на 90-й хвилині провів Франк Болі. Зі старту за клуб з Будапешта вийшли українці Ігор Харатін і Олександр Зубков.

Ференцварош знаходиться на останньому місці турнірної таблиці, Ювентус займає друге місце. Відзначимо, що лідирує в квартеті Барселона, яка сьогодні вдома обіграла київське Динамо з рахунком 2:1.

У наступному матчі Ліги чемпіонів підопічні Сергія Реброва 24 листопада в Турині зіграють з Ювентусом.