Фінішна розв’язка групи D – найкращий трилер цієї Ліги чемпіонів. За 90+ хвилин у весняну стадію єврокубків виходили всі чотири команди

Розповідаємо хронологію подій у квартеті

Фінішна розв'язка групи D – найкращий трилер цієї Ліги чемпіонів. За 90+ хвилин у весняну стадію єврокубків виходили всі чотири команди

Марсель - Тоттенхэм. Фото - Getty Images

Для початку згадаємо розклади у квартеті перед завершальним туром. На вихід до плей-офф Ліги чемпіонів претендували всі чотири команди. Також могла виникнути ситуація, за якої три клуби фінішували б із сімома набраними очками. Але розв’язка в результаті вийшла неймовірна, а подіями, як і власники путівок у євровесну, змінювалися дуже часто.

# КОМАНДА І О
1 Тоттенхэм Тоттенгем 5 8
2 Спортинг ЛиссабонСпортинг Л 5 7
3 Айнтрахт ФАйнтрахт Ф 5 7
4 Марсель Марсель 5 6

39 хвилина. Спортинг забиває Айнтрахту, відзначився Артур Гомес і виходить вперед – 1:0. За таких розкладів путівку до плей-офф Ліги чемпіонів отримують Спортинг, який має на даний момент 10 очок, і Тоттенгем, який набирає дев’ять балів. До Ліги Європи потрапляє Айнтрахт, який хоч і має однакову кількість очок з Марселем – по сім, перевершує французький клуб за результатами особистих матчів (дві перемоги).

45+2 хвилини. Марсель забиває Тоттенгему (гол в активі Мбемба). За такої ситуації у плей-офф Ліги чемпіонів виходять Спортинг – 10 очок та Марсель – дев’ять балів. Тоттенгем із вісьмома очками йде до Ліги Європи. Айнтрахт прощається із єврокубками.

54 хвилина. Тоттенгем забиває Марселю – Шпор рятує Лангле. У ситуації, що склалася, в 1/8 Ліги чемпіонів виходять Спортинг – 10 очок і Тоттенгем – дев’ять балів. Айнтрахт – у Лізі Європи, випереджаючи Марсель, що фінішував останнім, за результатами особистих зустрічей.

62 хвилини. Айнтрахт зусиллями Каманда забиває Спортингу – у матчі нічия (1:1). За ситуацією на даний момент у плей-офф Ліги чемпіонів виходять Тоттенгем – дев’ять балів та Спортинг – 8 очок. Айнтрахт, який також набрав вісім балів, поступається португальцям за особистими зустрічами – поразка у першому матчі 0:3. Марсель – останній.

72 хвилина. Айнтрахт знову забиває Спортингу (гол в активі Муані) і виходить вперед – 2:1. За таких розкладів у плей-офф Ліги чемпіонів виходять Анйтрахт – 10 очок, Тоттенгем – 9 очок. Марсель, у якого сім очок на даний момент, йде до Ліги Європи, оскільки випереджає Спортинг, який також набрав сім балів, за результатами особистих зустрічей – дві перемоги у двох матчах.

90+5 хвилина. У Тоттенгема Хейб’єрґ забиває Марселю. Це вже фінальна риска. У Лігу чемпіонів виходять Тоттенгем – 11 балів та Айнтрахт – 10 балів. До Ліги Європи вирушає Спортинг, який завершив турнір із 7 очками, Марсель фінішує на четвертій позиції та прощається з єврокубками.