Форвард Ференцвароша Нгуен: «Здивований, наскільки добре грало Динамо»

Норвежець допоміг чемпіону Угорщини уникнути поразки в матчі з киянами

Игорь Харатин и Токмак Нгуэн, фото - Getty Images

Нападник Ференцвароша Токмак Нгуен прокоментував нічию з Динамо (2:2) у вчорашньому матчі Ліги чемпіонів.

Норвежець допоміг своїй команді зробити камбек, забивши перший м’яч на початку другого тайму.

«Був дійсно важкий матч. Я здивований, наскільки добре грало Динамо. 2:2 — хороший результат, подивимося, що на нас чекає далі. Я вважаю нічию справедливим результатом матчу», — зізнався нападник.

Ференцварош програвав Динамо після першого тайму з рахунком 0:2, але зумів вирвати нічию на 90-й хвилині. Завдяки нічийному результату команда Сергія Реброва набрала перше очко в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

У вівторок, 4 листопада, Ференцварош в Будапешті зіграє з Ювентусом, який вчора поступився Барселоні (0:2).