Гуммельс переміг у голосуванні за найкращого гравця тижня у Лізі чемпіонів

Матс двічі визнавався MVP півфінальної дуелі з ПСЖ, а у матчі-відповіді забив єдиний і переможний м'яч

Гуммельс переміг у голосуванні за найкращого гравця тижня у Лізі чемпіонів - Ліга чемпіонів

Матс Хуммельс. Фото - Getty Images

Захисник Боруссії Д Матс Гуммельс визнаний найкращим гравцем матчів-відповідей 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

35-річний футболіст звично відіграв повний матч у центрі оборони Джмелів у виїзному матчі проти Парі Сен-Жермен (1:0). Боруссія, незважаючи на велику кількість шансів у парижан, зуміла знову виграти і не пропустити, а Гуммельс став головним героєм цього протистояння.

У першому таймі ідеальний підкат Матса завадив Кіліану Мбаппе розстріляти зблизька ворота гостей. А невдовзі після перерви німецький ветеран головою замкнув подачу Брандта з кутового (за це Гуммельс претендував на звання автора найкращого голу тижня, але програв Альфонсо Девісу). Всього на рахунку Матса у матчі-відповіді – 5 відборів і 6 перехоплень.

Гуммельс у голосуванні обійшов вінгера Вінісіуса Жуніора з Реала. Нагадаємо, ці ж футболісти претендували на нагороду і минулого тижня, але тоді лауреатом став бразилець.

Досвідчений німецький захисник у нинішньому сезоні зіграв 38 матчів, забив чотири голи, віддав одну гольову передачу. Його Боруссія вже гарантувала собі участь у наступному розіграші Ліги чемпіонів, незалежно від результату фіналу проти Реала, що відбудеться 1 червня у Лондоні.