Хаві та Серхі Роберто отримали дискваліфікацію на два матчі в єврокубках

Барселону також оштрафовано на суму понад 60 тисяч євро

Хаві та Серхі Роберто отримали дискваліфікацію на два матчі в єврокубках - Ліга чемпіонів

Хави, фото - Getty Images

УЄФА дискваліфікував головного тренера Барселони Хаві та капітана Блауграна Серхі Роберто на два поєдинки в єврокубках за їх поведінку у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів з ПСЖ (1:4).

Хаві отримав червону картку у другому таймі за удар по телевізійній камері на знак протесту з діями арбітра Іштвана Ковача. Серхі Роберто вибіг на поле, обурюючись рішенням рефері. Зазначимо, що півзахисник не брав участі у матчі, відбуваючи дискваліфікацію через перебір карток.

Додатковий матч дискваліфікації отримав захисник синьо-гранатових Рональд Араухо, вилучений у першому таймі. Також на один матч відсторонено тренера воротарів Хосе Рамона де ла Фуенте.

Барселона заплатить грошовий штраф в розмірі понад 60 тисяч євро: 26 тисяч за неналежну поведінку команди, ще 26 250 євро за кидання предметів на поле та 5 000 євро за вторгнення на ігрове поле. Також на 4 тисячі євро оштрафовано ПСЖ за використання вболівальниками піротехніки на стадіоні.

Барселона перемогла парижан у першому матчі (3:2), але поступилася за сумою двох зустрічей. ПСЖ пізніше програв Боруссії Д у півфіналі Ліги чемпіонів.