Качараба забив у свої ворота

Кваліфікація ЛЧ. Бенфіка перемогла Спартак, гол Харатіна допоміг Ференцварошу обіграти Славію - Ліга чемпіонів

Игорь Харатин, фото — Getty Images

Сьогодні, 4 серпня, відбулися три матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

У першому матчі ігрового дня Бенфіка в Москві перемогла Спартак (2:0). Новачок Бенфіки, український нападник Роман Яремчук в заявку на гру не потрапив.

Ференцварош Ігоря Харатін і Олександра Зубкова обіграв Славію Тараса Качараби. На 44-й хвилині Качараба забив у свої ворота, а в другому таймі Харатін реалізував пенальті.

Вчора в першому матчі кваліфікаційного раунду Шахтар на виїзді переміг Генк (2:1).