Лейпциг на своєму полі сенсаційно обіграв Реал

Бики посідають друге місце у квартеті F

Лейпциг - Реал 3:2 огляд матчу, відео голів за 25 жовтня

Лейпциг - Реал, фото - Getty Images

У поєдинку п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів РБ Лейпциг на своєму полі сенсаційно переміг мадридський Реал із рахунком 3:2.

Ще у першому таймі Бики шокували гостей двома голами: відзначилися Йошко Гвардіол та Крістофер Нкунку. Але ще до перерви Реал зумів відіграти один м’яч зусиллями Вінісіуса Жуніора.

У другому таймі обидві команди довго не могли ще забити, але наприкінці гри Лейпциг оформив третій гол, який забив Тімо Вернер. А вже у компенсований час Родріго реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок зустрічі.

Після цього матчу РБ Лейпциг набрав дев’ять очок і посідає друге місце у групі F. У Реала десять очок та перша позиція, мадридці достроково оформили вихід в плей-офф Ліги чемпіонів.

У наступному турі Лейпциг зіграє проти Шахтаря, а Реал гратиме із Селтіком. Щоб вийти у плей-офф турніру, Бикам достатньо не програти Гірникам.