Лейпциг вирвав перемогу над Башакшехіром в матчі з сімома голами

Переможний м'яч РБ забив на другій компенсованій хвилині

РБ Лейпциг

Лейпциг вирвав перемогу над Башакшехіром в матчі п’ятого туру Ліги чемпіонів.

Гості першими повели в рахунку, коли на 26-й хвилині Юссуф Поульсен забив з передачі Марселя Забітцера, а незадовго до перерви рахунок подвоїв Норд Мукіеле.

Герой матчу в складі команди господарів Іфран Кахведжі відкрив рахунок своїм голам у матчі перед свистком на перерву, забивши на третій компенсованій хвилині.

Саме Кахведжі в завершальні 20 хвилин зустрічі відповів ще двома голами на м’яч Дані Ольмо в другому таймі, але РБ вирвав перемогу завдяки м’ячу Александра Сорлота на другій доданій хвилині.

Перемога дозволила Лейпцигу піднятися на друге місце в групі і на три очки відірватися від ПСЖ. Парижани свій матч з Манчестер Юнайтед почнуть о 22:00 за київським часом.

У заключному турі Ліги чемпіонів команда Юліана Нагельсманна прийме Манчестер Юнайтед, а Башакшехір відправиться до ПСЖ.

Ліга чемпіонів. Група «F». П’ятий тур
Башакшехір – РБ Лейпциг – 3:4 (1:2)

Голи: Кахведжі, 45 + 3, 72, 85 – Поульсен, 26, Мукіеле, 43, Ольмо, 66, Сорлот, 90 + 2