Ліга чемпіонів. Ассист Яремчука допоміг Бенфіці перемогти ПСВ, поразки Ференцвароша та Лудогорця

Перші матчі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів

Роман Яремчук. Фото - Getty Images

Сьогодні, 18 серпня, відбулися ще три матчі раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів.

Бенфіка вдома мінімально перемогла ПСВ – 2:1. Форвард Роман Яремчук вийшов в старті Орлів і провів на полі 71 хвилину. На початку зустрічі гравець збірної України відзначився гольовою передачею.

Лудогорець на виїзді програв Мальме – 0:2. Весь матч за болгарський клуб провів український захисник Ігор Пластун.

Українські півзахисники Ігор Харатін і Олександр Зубков не допомогли Ференцварошу перемогти Янг Бойз – 2:3. Відзначимо, що швейцарська команда з середини першого тайму грала в меншості.

Вчора в першому матчі плей-офф кваліфікації Шахтар переміг Монако – 1:0. Поєдинки цієї стадії Ліги чемпіонів відбутися 24-25 серпня.