Ліон обіграв Барселону і в рекордний восьмий раз виграв жіночу Лігу чемпіонів

Іспанська команда не змогла захистити чемпіонський титул

Ліон обіграв Барселону і в рекордний восьмий раз виграв жіночу Лігу чемпіонів - Ліга чемпіонів

Лион. Фото - Getty Images

Ліон переміг Барселону (3:1) у фінальному матчі жіночої Ліги чемпіонів. Вирішальний поєдинок турніру пройшов у Турині.

У першому таймі французька команда відзначилася тричі. Результативні удари на рахунку Амандін Анрі, Ади Хегерберг та Катаріни Макаріо.

Барселона відповіла голом володарки жіночого Золотого м’яча-2021 Алексії Путельяс. Після перерви рахунок на табло не змінився.

Ліон став переможцем жіночої Ліги чемпіонів в рекордний восьмий раз в історії і вшосте за останні сім років.

Барселона вигравала Лігу чемпіонів один раз. У фіналі торішнього розіграшу турніру каталонці розгромили Челсі (4:0).

У фіналі чоловічої Ліги чемпіонів зіграють Реал та Ліверпуль. Матч відбудеться 28 травня у Парижі.